Günlük Blog Yazıları 1 Gün

Günlük Blog Yazıları

Günlük Blog Yazıları, Ne kadar özgürsün düşünsene…

Günlük Blog Yazıları

Ne kadar özgürsün düşünsene dijital bir ortamın var ve sen günlük olarak bir şeyler yazıyorsun bazen yalan yanlış bazen bilimsel bazen de havadan sudan tamamen sana kalmış hatırlar mısınız eskiden okul hatıra defterlerinde klasik bir cümle vardı bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için öncelikle teşekkür ederim! Al sana sayısız temiz sayfa hem de sayfalar aşırı geniş renkli büyük ve iç açıcı ve yazdıklarını herkes okuyabilir seni tanıyabilirler ama seni okuyanı sen bilemezsin okuyan isi tanıtmak isterse bir yorum yada mail atarak iletişime geçer.

Her gün bir şeyler yazma isteği gelmiyor içime arada bir yazıp yayınlama tarihi belirlemek daha çok hoşuma gidiyor. Yazı yazmak konu bulmakta hiç ama hiç zorluk çekmedim bunca zamandır ve hala taslağımda bekleyen bir sürü konu başlığım var. Peki durum böyleyken neden dijitali bırakayım ki değil mi yada sen neden yazmaya başlamayasın. Denemenin tam zamanı bence bir an önce oluştur başlıklarını yazmaya başla devamını getirmek için gayret et alıştın mı bırakmayacaksın 🙂

 

Günlük Blog Yazıları

Zaman içinde değişimini takip etmek kendini ne kadar geliştirdiğini görmek senin yukarıya taşıyan en önemli etken olacaktır. Biliyorum ve hatta kulaklarımda çınlayan cümle şu blog artık geride kaldı kim okuyacak ki sosyal medyada gezmek varken kısa videolarda dolaşık zaman öldürmek varken kim yazılarımı okuyacak. Varsın okuyan olmasın varsın popülerliğini bloglar yitirsin sen bu aktiviteyi kendin için kendi mental sağlığın için yapıyorsun unutma bu kendine ayırdığın terapi zamanı olarak düşün haydi artık Günlük Blog Yazıları haftalık aylık blog yazılarını yazmaya başla 🙂

Öneri yazımı okumak için buraya tıklaya bilirsiniz.

berkecaliskan tarafından paylaşıldı.

Genç bir mühendis kalemiyle düşüncelerimi ve deneyimlerimi aktarmak istediğim bir platform hazırlamak istedim. İyi Okumalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.