İş Görüşmesinde Ne Giyilir? 58474 Kez

İş Görüşmesinde Ne Giyilir?

İş Görüşmesinde Ne Giyilir? Düzgün şeyler desem sadece yeterli olur mu? Giyim önemlidir ambalaja önem veren bir ülkedeyiz. Mecburuz. Hadi Gelin

İş Görüşmesinde Ne Giyilir?

Podyuma çıkmayacaksan bu kadar abartıya gerek yok değil mi? Mavi giy hocam, abartma tak takıştır yapma temiz ol derli toplu ol sadece zaten öz geçmişine bakacaklar bacaklarına değil!

Kadınlar işiniz aşırı zor, toplumda yer edinmekten başlıyor sizin serüveniniz, iş hayatında yer edinmek ile devam ediyor. Siz kadınlar her yerdesiniz ayrıca yer edinmeye ne ihtiyacınız var ne de oranızı buranızı açarak işe girmeye. O kadar eğitim aldınız sonuçta özgeçmişe bakarak nitelendiriyorlar. Güzel yada çirkin yada iyi giyimli olmanız ile ilgilenilmiyor demi? hiç sanmıyorum hem de hiç belli bir kesim var kadın avcıları bu kadarda olmaz git avcılığı ormanda otları yolarak yap. Toprağa bir şeyler ekte faydan olsun topluma.  Sinirlendiğimi hissetmeniz normal, sinirleniyorum çünkü size bir kaç soru yöneltiyorum bakalım siz sinirlenmeden durabilecek misiniz?

İş Görüşmesinde Ne Giyilir? Ne zaman evlenmeyi düşünüyorsunuz?

Ne zaman çocuk yapacaksınız?

Pozisyonunuz gereği İşe gelirken sürekli etek giymeniz gerekmekte bu durumu nasıl karşılarsınız?

Formunuzu nasıl koruyorsunuz?

Yedi cücelerin isimlerini sayabilir misiniz?

Bu sorular daha ne ki size bir cevabım var bakalım beğenecek misiniz?

SANA NE

Hocam kadınlar bir insandır! Lütfen düzgün davranın etik olun ahlak olgusunu kaybetmeyin. Cinsiyet ayrımına gitmeyin.

İçime deneden mi dert oldu ? Her şey gibi bunu da abartıyoruz. İş yaşamında kadında erkekte aynı insanca şartlar altında farklı gözle bakılmadan işlerini yapmalarını sağlanmalı sırf isyanım buna sürekli bir Mobing cam tavan hak yenilme çalış ama para isteme ha ben patronum benim cebim dolacak size 1 Tl dahi fazla vermem sadece devlet bize 17.002,00 Tl verdi oda 2 Tl demek ki neymiş özel sektörde Müslümanlık sıkıntıda kul hakkı yiyor herkes isyanım sadece buna benden bu kadar hakkımda dava açılmadan susayım.

İş Görüşmesinde Ne Giyilir değil de yaptığınız iş ile ön planda olduğunuz değer gördüğünüz ve hakkımızın yenmediği günlere ilerlemek dileğiyle…

Öneri yazımı buradan okuyabilirsiniz.

berkecaliskan tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben Mehmet Berke Çalışkan genç bir mühendisim, hayatın getirileri götürüleri ve absürtlüklerine değindiğim, düşüncelerimi ve deneyimlerimi aktardığım bir site yapmak istedim ve işte karşınızda. İyi Okumalar.

2 comments on “İş Görüşmesinde Ne Giyilir? 58474 Kez”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.