Kişisel Blog 2023 Hedefleri

Kişisel Blog, Kişisel blog yazarı olarak bu konuya değinmesem olmazdı. Haydi bakalım hedeflerimiz gereklilikler neden böyle bir işe kalkıştım birlikte bakalım. 2023 Hedeflerimiz nelermiş.

Kişisel Blog

Her Türk evladının yaşadığı bir sorun var. Hedefler belirlenir. Belirlenen hedefler için biraz gayret gösterilir, sonra da rafa kaldırılır. Aslında bu sorunun bir ucunda yapamadıkların seni yer bitirir. Tabii, akla takan biri isen. Her sene kendimize söz veririz, kişisel blog yazarıyız. Buraya yazsam kesin yaparım deriz, ama yapmama durumunu ortadan kaldırdığımızı düşünürüz. Yazmasak da olmuyor şimdi. Kişisel gelişim blogu isen bir hedefin olmalı. Sözlerimizi tutmaya çalışalım. Merak etmeyin, bende aynıyım. Planlarım iyi de planlarım yapmaya da başlarım, sonrasında sıkılmış başka işe geçmiş bulurum kendimi. Nerde sürdürülebilirlik hedefini devam ettirme. Blog yazarlığında hedefimden hiç şaşmadım, galiba kendimi tebrik ettiğim ender konulardan biri devamlılığını getirdiğim işlere bayılmaktayım. Haydi şimdi hedeflerimi saymaya geldi.

Kişisel Blog

O zaman 2023 hedefleri için kendi listemi sizinle paylaşabilirim:

  1. Okuma alışkanlığımın devamını getireceğim. (Şu an düzenli okuyorum, fakat yeterli gelmiyor.)
  2. Blog yazarlığımı geliştireceğim. (Yazarken rahatlıyorum.)
  3. Bu sene içinde bir kez kamp yapacağım, kendi yemeğimi kendim pişirerek biraz yaban ortamda. (Macera severim. Video çekme alışkanlığım yok youtube bulaşmak istemiyorum.)
  4. Bisiklet sürmeye başlamak istiyorum, haftada bir sıklık iyi gibi. (Bisikletim var ama ‘zamanım yok’ demeyeceğim.)
  5. Kaykay kullanmayı öğrenmek istiyorum. (Kaykayım var, nasıl binildiğini öğrenmek için.)
  6. Yatak odamı dekore etmek istiyorum. (Pinterest modelleriyle boğuşma zamanı, Pinterest’te bulunan tasarımların aynısı olmayabilir, farkındayım.)
  7. 5 günlük bir tatili hak etmedim mi? Artık o zaman bu sene gerçekleşsin. (Daha uzun tatiller özel sektör için zor olabilir.)

Çok fazla maddeye karşıyım, sonra bitiremiyorum hepsini 🙂

Öneri yazımı okumak için buraya tıklaya bilirsiniz.

berkecaliskan tarafından paylaşıldı.

Genç bir mühendis kalemiyle düşüncelerimi ve deneyimlerimi aktarmak istediğim bir platform hazırlamak istedim. İyi Okumalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.