Ela Gözlü Nazlı Dilber

Ela Gözlü Nazlı Dilber

Ela Gözlü Nazlı Dilber, isim lazım değil ela gözlü nazlı dilberi anlatmaya yaşayan bilir kime bu lakabı takacağını evet erkekler odundur. Amaa ela gözlü nazlı dilberini bulana kadar. Bulmak için ne yaptın gezgin olmak, mecnun olmak yeter mi gözünün önündekini görmeye ?

Ela Gözlü Nazlı Dilber

Bu gün, bir gün, o gün, kavuşamamak varsa kaderde gezginde olunur. Mecnunda olunur. Ela gözlü nazlı dilber kara sevda bu heder oldum. Doğru kadın doğru adam diye bir şey yok bu hayatta gelen gelir hayatımıza mutlaka girer eğer görevi bittiyse de çıkar gider. Erkekler anlar ama tek fark budur. Ela gözlü nazlı dilberini buldu mu erkek için arayış tamamlanmıştır.

Karşılaşmak kolay mıdır? Dünyada bu kadar insan varken nasıl anlarız ki fark nedir ki yoksa biri kulağınıza işte o git konuş mu diyecek? Karşılaşmaların en güzeli Ela Gözlü Nazlı Dilberini bulduğunuz zaman 🙂

Doğarız öğretilecekleri ve öğretilmeden yapacaklarımızı tahmin bile edemeden. Amacımızı bilmeden yemek yeriz bize öğretileni yapmayı sürdürürüz nefes alırız iç güdü olarak yaparız. Etrafa bakarız keşfetmeyi anlamayı olan biteni görmek bilmek isteriz. Anlamak için ağzımıza sokar tadına bakarız bu sertmiş, ekşiymiş, acıymış, soğukmuş deriz. Kendi penceremizden değerlendiririz. Büyürüz yalan yanlış. Diğer duygulardan farklı olarak severiz. Bir ağacı bir objeyi bir insanı sevmenin nasıl bir şey olduğunu bilmeden öğretilen bir durum değildir sevgi içimizde vardır. Değişken bir şeyi taşırız içimizde sevgi kişiden kişiye değişen hatta kişinin kendi içinde bile değiştiği soyut bir kavramdır. Gün gelir bir bakmışsınız bir sürü şey yapmışsınız farkındalığınız artmış yaşama sevincinin ne olduğunu hissetmişsiniz hayatınızda bir sürü insan girip çıkmış öncelikleriniz değişmiş.

Öncelikleri değişen insan gelişiyordur bence olgunlaşıyor isteklerine ulaşarak devam ediyordur yaşantısına sürekli bir şeyleri tamamlamıyor muyuz? Okumayı söküyoruz, okulu bitiriyoruz işe giriyoruz o çok istediğimiz motoru alıyoruz. Sürekli ilerleyen sürekli bir şeyleri tamamlayan bir hale bürünüyoruz.  Eee sıra evliliğe gelmedi mi onu da halledelim diyoruz. Evlilik bir görev mi? sorgulamıyoruz.

Bu kadar konuştun var mı ela gözlü dilberi bulmanın yöntemi dediğinizi duyar gibiyim evet var !!!

Ela Gözlü Nazlı Dilber 1

Bazen ortamlarda olmak bir eş aramak yerine sadece tanışmak gerekir kişiler ile gezmek, görmek, tanışmak, hoş sohbet etmek, sonrası kendiliğinden gelir ela gözlü dilber size kendini belli eder tabi sizin gözünüz açık ve başka bir şey ile ilgilenmiyorsanız

Kişilikleri oturmuş insanlarda değer yargıları olur esneyen ama var olan bu yapıyı karşı cins fark ettiğinde kendine uyan bir durumlar varsa etkilenmeye başlar ne dediğini önemser ne anlattığını anlamaya çalışır hayat görüşünü öğrenmeye çalışır. Parası pulu veya hangi arabaya bindiği önemli değildir hangi kitabı okuduğu drama mı komedi mi sevdiğini öğrenmeye çalışır en sevdiği yemeği yada en sevmediği yemeği öğrenmek ister alın size Ela gözlü nazlı dilberi bulmanın formülü belki de karşınızda iyi bakın derim.

Gezer oldum yar gezer oldumKara sevda bu heder oldumDüştüm gurbet ellerineMecnundan bin beter oldumEla gözlü nazlı dilberSana yandım ben yazık oldum
Kara sevda bu merhem ne çareLokman neylesin yürekte yaraHaydi turnalar yarime uçunHalim görsünler kara bağlansın
Geçer oldum yar geçer oldumBen bu candan geçer oldumBir ölüm yemiş bir ölümeBen hergün ölür oldum
Kara sevda bu merhem ne çareLokman neylesin yürekte yaraHaydi turnalar yarime uçunHalım görsünler kara bağlansın
Gezer oldum yar gezer oldumKara sevda bu heder oldumDüştüm gurbet ellerineMecnundan bin beter oldum
Kara sevda bu merhem ne çareLokman neylesin yürekte yaraHaydi turnalar yarime uçunHalım görsünler kara bağlansın
Kaynak: LyricFind
Besteciler: Baris Manco
Kara Sevda şarkı sözleri © All Star Music
Öneri yazımı okumak için buraya tıklaya bilirsiniz.

berkecaliskan tarafından paylaşıldı.

Genç bir mühendis kalemiyle düşüncelerimi ve deneyimlerimi aktarmak istediğim bir platform hazırlamak istedim. İyi Okumalar.

2 comments on “Ela Gözlü Nazlı Dilber”

  1. Yazın çok hoşuma gitti, samimiyetinde. Ne diyelim umarım ela gözlü nazlı dilberini bulursun:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.