Zihninde Gezelim Mi?

Zihninde Gezelim Mi?

Zihninde Gezelim güzelim! Benimki çok dolu biliyorum bunu sana yüklemem ne kadar doğru seninle gezmesi çok güzel olacak!

Zihninde Gezelim Mi?

Güzelim zihnin açık düşüncen berrak mı ? Evetse gezelim mi artık ben çok sıkıldım.

Düşüncelerini bana anlatma yaşat. Geleceği hayal ettirme, hayalini zihninde canlandır ki göreyim. Gözlerin anlatsın her şeyi dokunuşun titretsin içimi, varlığını hissedeyim, ses tonunda söylediklerinde söyleyeceklerinde kulağım tırmalansın çığlıklarınla, sende gezmemi istiyorsun biliyorum! Bakış açıma zihninde kavuşmak istiyorsun. Bırak artık kendini bana ben nerede olmak istediğimi biliyorum.

Issız sokaklardayım şimdi nereden başladığımı bilemediğimden bilemediğimden yanıldım evet biliyorum artık. Tekrar başlamak beni korkutmadı hiç hep yeni şeyleri sevdim yeni geziler gibi artık doğru yoldayım. Bunu hissediyorum zamanı geldi. Dilinden düşen sözcükler beni bu geziye çıkmaya zorladı. Asla kendini suçlu hissetme ben olduğum yerden sende olmaktan mutluyum.

Zihninde Gezelim Mi?

Düşüşlerin var kalkmak için hiç kimseye ihtiyaç duymadığın, yaraların var kimsenin sarmasını beklemediğin, heveslerin var yaşamayı beklediğin görüyorum güzelim gezim başladı. Bu kadar tahmin etmezdim benim yerimin sadece kalbin olduğunu sanırdım aslında zihninde sen benimle yaşıyormuşsun. Doğru yerdeyim gezmek için burası bir müzeden farksız ne kadar çok altında açıklaması olmayan fotoğraf var burada hepsini sen mi çektin benimle hiç paylaşmamıştın. Görmek için hepsini çok gezmem gerekecek kaybolur muyum acaba zihninde, hepsini görmek hepsine dokunmak istiyorum ben geçmişle yaşamayı sevmem ama seni merak ediyorum. Keşfetmem LAZIM!

 

Öneri yazımı buradan okuyabilirsiniz.

berkecaliskan tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben Mehmet Berke Çalışkan genç bir mühendisim, hayatın getirileri götürüleri ve absürtlüklerine değindiğim, düşüncelerimi ve deneyimlerimi aktardığım bir site yapmak istedim ve işte karşınızda. İyi Okumalar.

4 comments on “Zihninde Gezelim Mi?”

  1. Severek takip ediyorum güzel makale olmuş yolunuz açık olsun . Yüreğinize ve kaleminize sağlık saygılar

  2. Yazın öyle sıcacık olmuş ki okurken o sıcaklığı hissedebilmek… Anlıyorum ki ben de olmak istediğim yerdeyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.